Po repre pauze zpátky na trávník!

Po více jak 14 dnech, které vyplnily zápasy reprezentace, se chrudimský tým vrací zpět do akce. V pondělí 21. října v rámci 13. kola odehrajeme utkání na hřišti 1. SK Prostějov. Střetnutí můžete sledovat v přímém přenosu na ČT sport.

Zápasy po delší pauze bývají vždy ošidné a na půdě Prostějova nás nečeká nic lehkého. Hráči Chrudimi však budou chtít odčinit svůj poslední zápas, který prohráli s Viktorií Žižkov na domácím hřišti 1:5. Toto utkání nebylo dle domácího trenéra Jindřicha Tichae herně špatné, akorát se nám nepodařilo využít střeleckou převahu a soupeř nás potrestal několika brejky. I tak jsme tuto přestávku přečkali na druhém místě tabulky s aktuální ztrátou třech bodů na vedoucí Zlín.

I Prostějov si z posledního zápasu neodnesl ani bod, když na trávníku Sparty B prohrál 5:2. Po jedenácti odehraných zápasech se tak skupina vedená trenérem Radimem Kučerou nachází na 10. místě s bilancí 3 výher, 5 remíz a 3 porážek.

Hráči Chrudimi by však opět rádi rozjeli novou sérii zápasů bez prohry, aby se do zimní přestávky udrželi na vedoucích pozicích. Vy je tak můžete podpořit minimálně u televizních obrazovek v pondělí od 17 hodin.