Ambice rezervy v Turnově srazila červená karta

Předposlední podzimní utkání odehrálo také chrudimské béčko, které nestačilo na Turnov na jeho hřišti 0:2. V přímém souboji o pátou příčku Divize C tak ztratilo, momentálně je sedmé.

Radek Šprta (asistent trenéra MFK Chrudim B): „Vstup do utkání se nám vydařil, hráli jsme aktivně s dobrým pohybem a náběhy. Díky tomu jsme si připravili dobré situace, ale bez gólového efektu. Ve 26 minutě jsme bohužel propadli uprostřed hřiště, nezachytili jsme náběh soupeře a ten otevřel skóre utkání. Ve 28´ byl po faulu vyloučen Gregovský. Do konce poločasu jsme další šance soupeře ustáli. Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali další branku. Poté jsme čelili narůstajícímu tlaku soupeře, který jsme s vypětím všech sil a značné dávky štěstí přežili. Z naší strany šlo už jen o náznaky šancí. Vyloučení Gregovského bohužel zlomilo utkání v náš neprospěch."

14. kolo, 5. 11. 2023 v 14:00
2:0
1:0
FK Turnov – MFK Chrudim B

Branky: 26. Svoboda, 57. Svoboda. Rozhodčí: Bečvář - Nymsa, Rychtár. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (Gregovský). Diváci: 100.