Béčko nastřílelo Trutnovu šest branek

Fotbalisté rezervy Chrudimi zvládli ukázkově úvodní domácí utkání jara, když porazili Trutnov výsledkem 6:1. Za výhrou domácí vykročili velmi razantně, když již v prvním poločase skórovali hned čtyřikrát.

Jan Zvolánek (trenér Chrudimi B): „Utkání jsme rozhodli v prvním poločase, kdy jsme nastříleli 4 branky. Po změně stran ztratilo utkání z naší strany na tempu a kvalitě. Zápas jsme nakonec zvládli vysokým a zaslouženým vítězstvím."

18. kolo, 16. 3. 2024 v 15:00
6:1
4:1
MFK Chrudim B – MFK Trutnov

Branky: 5. Bauer, 12. Vilotič, 21. Trajkovič, 38. Zvolánek, 81. Koukola, 87. Zvolánek - 27. Zieris. Rozhodčí: Macháček - Matějček, Kubečka. ŽK: 1:2. Diváci: 60.