Bitvu s Letohradem rozhodl v nastavení dorostenec Hromek!

Hodně hektický zápas sehrála naše rezerva o víkendu doma s Letohradem. Čtyřgólový první poločas byl 2:2, obě branky Chrudimi vstřelil Filip Sotorník. Domácí jako velký favorit zápasu nevyužili řadu příležitostí, rozhodnutí přišlo až díky dobrému tahu trenéra, střídající dorostenec Lukáš Hromek ve čtvrté minutě nastavení vystřelil Chrudimi B tři body!

Jan Zvolánek (trenér Chrudimi B): „Utkání s posledním týmem tabulky nebylo vůbec jednoduché, protože jsme si ho komplikovali vytrvalým neproměňováním vyložených příležitostí. V pokutovém území nám chyběl především důraz, vhodnější výběr místa a nakonec i lepší rozhodování v inkriminovaných momentech. Organizovaní hosté se spoléhali zejména na rychlé protiútoky, ze kterých jsme dvakrát po naších zbytečných ztrátách inkasovali. Rozhodujícím zlomem celého utkání bylo nasazení dorostence Lukáše Hromka, který přišel na hřiště v 87. minutě a v nastavení rozhodnul po skvělé asistenci Koska. Takovéto zápasy nebývají vůbec jednoduché, někdy se může stát, že utkání rozhodnete třemi rychlými brankami, někdy se bohužel může vyvinout utkání tak jako dnes. Rozhodující jsou ale tři body, které jsme opět získali."

23. kolo, 20. 4. 2024 v 10:15
3:2
2:2
MFK Chrudim B – FK OEZ Letohrad

Statistiky zápasu

Branky: 8. Sotorník, 20. Sotorník, 90+4. Hromek - 11. Kabourek, 44. Kabourek. Rozhodčí: Bečvář - Koutník, Svoboda. ŽK: 2:4. Diváci: 60.