S Turnovem se rezerva rozešla smírně

Fotbalisté MFK Chrudim B si zapsali do tabulky Divize C další bod. Tentokrát proti přímému konkurentovi z Turnova na domácí půdě po proměněné penaltě vedli, hosté ale skóre zápasu otočili a Chrudim nakonec zvládla už jen vyrovnat. Obě branky Chrudimských vstřelil záložník David Bauer.

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): "Dobrý vstup do utkání, po kterém jsme se ve 13. minutě prosadili z pokutového kopu Davidem Bauerem. Ve 20. minutě jsme však udělali fatální chybu v rozehrávce a soupeř zadarmo vyrovnal. Po inkasované brance jsme se těžko „sbírali“ a ve 27. minutě jsme inkasovali podruhé. Bohužel své velké příležitosti jsme poté neproměnili a do kabin se šlo při vedení Turnova. Druhý poločas trochu upadla kvalita hry z obou stran. Naší hře chyběl větší klid a trpělivost v kombinaci, ale přesto jsme byli v daleko větším držení míče než soupeř. Výsledkem naší snahy byly další dvě obrovské příležitostí, ale jak dorostenec Lang tak ani zkušený Dostálek své střelecké pokusy nezamířili přesně. Čtvrt hodiny před koncem se kopal druhý pokutový kop, který jsme sice neproměnili, ale Bauer si našel vyražený míč a z dorážky vyrovnal. V závěru utkání žádná branka již nepadla a dnešní utkání jsme alespoň zremizovali. Na vítězství bylo, ale velmi nás ovlivnila první a následně druhá inkasovaná branka, která zamávala s naší psychikou a ztratili jsme trochu „půdu pod nohama“."

29. kolo, 1. 6. 2024 v 10:15
2:2
1:2
MFK Chrudim B – FK Turnov

Branky: 13. z pen. a 75. Bauer - 20. a 27. Havel. Rozhodčí: Turek - Klečka, Bečvář. ŽK: 2:3. Diváci: 50.