Z 0:2 na 3:2! Rezerva vystřihla parádní obrat

Parádní otočku předvedli fotbalisté chrudimské rezervy. Na Městském stadionu Za Vodojemem prohrávali proti hradecké Slavii velmi rychle 0:2, na posledních dvacet minut si ale nechali tři gólové tečky, díky kterým otočili skóre na 3:2!

Jan Zvolánek (trenér MFK Chrudim B): „Zkraje utkání jsme neproměnili velkou příležitost Matějem Hodačem, posléze po pěkném centru Adama Borkovce netrefil hlavičku David Vácha, aby se ještě po závaru dostal do další příležitosti opět Matěj Hodač, ale míč do sítě Vaníčka neprotlačil. Hostům jsme první branku nabídli po ztrátě uprostřed hřiště. Ve 29´ inkasujeme po rohovém kopu podruhé a utkání se nevyvíjelo vůbec podle našich představ. Do konce prvního dějství jsme si nic již zásadního nevytvořili. Ve druhém poločasu naší hru ovlivnili zejména střídající hráči, kteří do zápasu vnesli dynamiku a přímočarost. Nejprve po pěkné souhře Hodače s Čadou se prosadil David Vácha. V 79. minutě se nádherně prosadil Nazarii Chichak a v 88. minutě jsme utkání otočili Šimonem Sedlákem."

9. kolo, 6. 10. 2024 v 10:15
3:2
0:2
MFK Chrudim B – FC Slavia Hradec Králové

Statistiky zápasu

Branky: 72. Vácha, 79. Chichak, 88. Sedlák - 23. Kabeláč, 29. Mates. Rozhodčí: Horák – Vnuk, Rázek. ŽK: 1:3. Diváci: 15.