B-tým: Čtvrtá výhra v řadě proti Luži

V rámci 5. kola Krajského přeboru jsme přivítali nevyzpytatelný tým z Luže. Na úvodní branku Havleny ještě hosté dokázali v 59. minutě odpovědět, více jim už toho však Chrudimští fotbalisté nedovolili a sami naopak ve druhém poločase třikrát udeřili. Postupně se trefili Holub, Martin Tlapák a Filip Holeček...

Po středeční dohrávce nás v neděli čekalo další derby, tentokráte proti Luži. Soupeř disponuje kvalitním kádrem v čele s našimi odchovanci a i dosavadní výsledky se silnými soupeři naznačovaly, že nás nečeká jednoduché utkání. V první půli držel naše akcie Gregovský, který nás při dvou šancích v úvodu podržel a ve 35 min jsme se dostali do vedení, když Zrůstův centr uklidil za záda Vostradovského Havlena. Po změně stran jsme nechali Luži skóre srovnat v 59 min Fejlem, ale o deset minut později se parádně trefil Holub a strhl vedení na naši stranu. Jistotu výsledku postupně přidal nejprve M. Tlapák, když dokonale využil chybnou rozehrávku hostů v 83 min a čtvrtou branku vstřelil F. Holeček hlavou v 86 min po přesném centru Havleny. Luže si v první půli vytvořila možnosti ke skórování a předvedla povedený výkon, ale vítězství 4:1 jde za námi a znamená tak čtvrtou výhru v řadě od začátku soutěže. K dalšímu derby zajíždíme v neděli na hřiště nováčka z Proseče.
5. kolo, 6. 9. 2020 v 10:15
4:1
1:0
MFK Chrudim B – TJ Luže

Branky: 35. Havlena, 69. Holub, 83. Tlapák M., 86. Holeček F. - 59. Fejl Karty: ŽK: 0:1 (Shejbal) Rozhodčí: Schmeiser - Zeman, Rázek (DS Raplík). Diváci: 120.