B-tým: První porážka v sezóně proti Proseči

První letošní porážku si připsali hráči naší rezervy na hřišti bojovné Proseči. Jedinou branku utkání, v jinak málo pohledném utkání, vstřelil ve 20 minutě domácí Koutský.

Na malém, hrbolatém hřišti při způsobu hry domácích nebyl žádný prostor pro fotbal a my jsme se s tím po celé utkání nedokázali vyrovnat a to hlavně v hlavách. Proseč hrozila po standardních situacích a z ojedinělé šance ze hry vstřelila v první půli branku. Sice jsme se dostali k dobrým možnostem skóre otočit, ale tuto neděli bylo úplně všechno špatně. Z tohoto zážitku je nutné se poučit, co nejdříve vzpamatovat a makat dál. Více k tomu není co dodat.

6. kolo, 13. 9. 2020 v 16:30
1:0
1:0
FK Proseč – MFK Chrudim B

Branky: 20. Koutný. Karty: ŽK: 1:1 (Mareš - Tlapák P.) Rozhodčí: Papežík - Pešek, Šimek. Diváci: 220.