B-tým: Doma zatím stoprocentní

Ve velmi pohledném zápase si náš B tým dokázal poradit s dobře hrajícím týmem z Litomyšle. Základem úspěchu byl výborný vstup do utkání a dvě rychle po sobě jdoucí branky, které dali ráz celému utkání. Domácí neporazitelnost tak tedy stále trvá...

Náš skvělý vstup do utkání znamenal už po pěti minutách vedení 2:0. Nejdříve si na Žaludův roh naběhl Zrůst a hlavou poslal míč na zadní tyč Hlousovi branky a o chvíli později trestal špatnou rozehrávku soupeře D. Kopecký ml. Litomyšl zbraně nesložila a po celé utkání se skvěle pohybovala, kombinovala a snažila se o korekci výsledku, ale v největší šanci trefil Štoudek spojnici tyče a břevna Gregovského branky. Ve druhé půli nejprve nevyužili velmi dobré příležitosti Holub s Váchou, ale druhý jmenovaný si vše vynahradil v 62 min po přesném centru M. Tlapáka. Hosté se přece jen dočkali alespoň čestného úspěchu v 87 min a snížili na 3:1 Haškem z pokutového kopu. Držíme domácí neporazitelnost a s kvalitní Litomyšlí po solidním výkonu jsou dnešní tři body zaslouženou odměnou.

7. kolo, 20. 9. 2020 v 10:15
3:1
2:0
MFK Chrudim B – TJ Jiskra Litomyšl

Branky: 3. Žalud, 5. Kopecký D. ml., 62. Vácha - 87. Hašek (z PK) Karty: ŽK: 1:2 (Friček - Hromádka, Severa) Rozhodčí: Hořínek - Jureček, Kerhát (DS Cápay). Diváci: 100.