Bodový rekord i historické umístění. Pomoz nám i ty!

Před Chrudimí je poslední domácí utkání letošní sezony, v rámci kterého vyzvou svěřenci kouče Radka Kronďáka na domácí půdě nejlepší celek jara a v současnosti i druhý tým tabulky - rezervu SK Sigma Olomouc. Chrudimští mají před sebou významný cíl v podobě bodového rekordu a nejlepšího umístění v historii klubu a my věříme, že nám s ním přijdeš v neděli 19.5.2024 od 17:00 pomoci i Ty!
Více

Více

Béčko s hradeckou Slavií nezvládlo začátek zápasu

Chrudimská rezerva zažila na hřišti hradecké Slavie hrůzostrašný start, za prvních dvaadvacet minut inkasovala hned čtyřikrát a ve zbytku duelu již nedokázala s vývojem nic udělat. Nakonec prohrála proti nováčkovi výsledkem 1:6.
Více

Více

Náskok po trefě Závišky jsme v Kroměříži neudrželi

Fotbalisté Chrudimi ve 28. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovali s Kroměříží 1:1. Hosté šli do vedení brzy díky brance Závišky. Po poločase se ovšem podařilo srovnat domácímu Hrdličkovi.