Chrudim znovu trápila ligovou Boleslav, v neprospěch rozhodly penalty

Fotbalisté Chrudimi dokázali znovu pořádně potrápit Mladou Boleslav. S tradičním ligovým soupeřem se dostali zásluhou premiérové trefy Ju z pokutového kopu do vedení, po kvalitním výkonu a vyrovnání Budínského statečně vzdorovali favoritovi sto dvacet minut hry. Nakonec je v pokutových kopech srazila až sedmá série a trefené břevno Tomášem Dostálkem.

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): „Myslím si, že jsme v zápase minimálně bod ztratili. První poločas byl vyrovnaný, bohužel jsme domácí pustili v závěru do brejku a dostali lacinou branku. Po pauze se hrálo na jednu bránu a to byla ta líšeňská. Scházela nám lepší efektivita, tlak jsme měli, ale ze závarů jsme měli vytěžit více.“

7. kolo, 7. 11. 2020 v 14:00, Brno - Líšeň
1:0
1:0
SK Líšeň 2019 – MFK Chrudim

Branky: 44. Matocha. Rozhodčí: Klíma – Mojžíš, Bureš. ŽK: 1:1. Hráno bez diváků.