Hodnocení trenéra Patrika Páslera:

Ve čtvrtek jsme sehráli zápas na hřišti FC Slavia Hradec Králové. Svátek jsme chtěli oslavit vítězně. Soupeře jsme znali z přípravy, ale dnes byl jiný den a jiný zápas. A to se ukázalo hned od první minuty. Naše sestava byla dost oslabená, ale kluci se s tím dokázali vyrovnat. Pozvolný rozjezd byl tomu důkazem. Hodně se hrálo na středu hřiště. Soupeř byl na nás velmi dobře připraven, a tak nás dokázal i dobře prověřit v soubojích 1 na 1, rychlosti, atd… Opět se nám podařilo soupeře přestřílet, ale koncovka nebyla tak silná, ba naopak v šancích jsme nebyli dostatečně chytří. Víc, jak polovinu zápasu byl výsledek jen o jednu branku pro nás, až v konci druhé třetiny se nám podařilo odskočit o dvě branky. Na klucích byl najednou vidět klid a to předvedli ve třetí třetině, kdy soupeře zamkli na jejich polovině a bušili tak dlouho dokud nepadl čtvrtý gól, který stanovil finální výsledek 1:4 pro nás.

Byl to super zápas, kluci si sáhli na dno v některých fázích zápasu, takovéto zápasy nás posouvají a dávají nám morální sílu vítězit i v těžkých zápasech.

3. kolo, 28. 9. 2023 v 16:30, Víta Nejedlého / tráva