Zápasy U8

Dne 5.10 jsme se účastnili kvalifikačního turnaje Ondrášovka Cupu v Pardubicích. Zde nás čekali velmi kvalitní soupeři, se kterými jsme se ještě nepotkali. Soupeři MFK byly tyto týmy: Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Choceň, Žamberk, Staré Hradiště, Kolín.

MFK Chrudim - Staré Hradiště 3:2, MFK Chrudim - Žamberk 3:1, MFK Chrudim - Kolín 4:1

MFK Chrudim - Mladá Boleslav 1:3, MFK Chrudim - Hradec Králové 6:1, MFK Chrudim - Pardubice 3:5

MFK Chrudim - Choceň 1:3

Hodnocení: Celkově jsme skončili na čtvrtém místě, ale podle výsledků, a hlavně podle hry se nemáme za co stydět. Myslím si, že někteří kluci konečně poznali, v čem se musí zlepšit, aby se mohli rovnat s lepšími hráči. Nám trenérům to zase dalo určité měřítko, jak na tom naši hráči jsou a na čem je potřeba dál pracovat.

KP Pardubice

Hodnocení: Dne 3.10 jsme hráli KP v nedalekých Pardubicích. Utkali jsme se s domácími PCE, Nemošicemi a Pardubičkami

MFK Chrudim : Pardubice 9:0, MFK Chrudim : Nemošice 13:2, MFK Chrudim : Pardubičky 11:1

Hodnocení: Stále nabádáme kluky hrát 1 na 1 což je jít do kličky a nebát se hrát. Někteří to zvládají a další samozřejmě ne. Je to ale o přístupu a pravidelné snaze na sobě pracovat a snažit se zlepšovat. Jinak hodnotíme dnešní vystoupení kluků pozitivně. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu kluků do Pce.


Aktuality

  • Čáp přestupuje do Chrudimi

    10. 2. 2021, 22:02
    Záložník Roman Čáp uspěl na zkoušce a od dnešního dne je oficiálně hráčem MFK Chrudim, když přestoupil z Chlumce nad Cidlinou. V našem klubu podepsala staronová posila, která zde částečně působila již při prvních dvou druholigových sezonách, smlouvu na dva roky!
  • Příprava s Ústím nad Orlicí zrušena

    19. 1. 2021, 10:59
    Přípravný zápas na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí se neuskuteční. Vzhledem k epidemiologickým podmínkách by soupeř musel podstoupit povinné testování, což se mu před nejistým startem soutěže nevyplatí.