Zápasy U10

MFK - Pardubice 5:7, MFK - Nemošice 17:3, MFK - Pardubičky 14:4

V sobotu 3.10.2020 jsme odehráli další kolo krajského přeboru v Pardubicích, kde jsme se utkali s domácími Pardubicemi, Nemošicemi a Pardubičkami. Kluci odehráli tři zápasy a každý byl úplně jiný. V prvním zápase s domácími Pardubicemi jsme poprvé na podzim prohráli. Kluci nebyl vůbec soustředění a jen bojovnost nestačila. V druhém zápase proti Nemošicím jsme sice jednoznačně vyhráli, ale po fotbalové stránce to nebylo ono. Nejhezčí zápas si kluci nechali až na konec, kdy konečně předvedli to, co umí - pěkné kombinace, nahrávky, bojovnost. Je třeba, aby takto hráli pořád.


Aktuality

  • Čáp přestupuje do Chrudimi

    10. 2. 2021, 22:02
    Záložník Roman Čáp uspěl na zkoušce a od dnešního dne je oficiálně hráčem MFK Chrudim, když přestoupil z Chlumce nad Cidlinou. V našem klubu podepsala staronová posila, která zde částečně působila již při prvních dvou druholigových sezonách, smlouvu na dva roky!
  • Příprava s Ústím nad Orlicí zrušena

    19. 1. 2021, 10:59
    Přípravný zápas na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí se neuskuteční. Vzhledem k epidemiologickým podmínkách by soupeř musel podstoupit povinné testování, což se mu před nejistým startem soutěže nevyplatí.