Zápasy U11

MFK - Tuněchody/Stolany 6:4 (3:2) Branky: Uhlíř 2, Mach, Martinec, Král, Žáček

MFK - Horní Bradlo/Rváčov 7:3 (4:2) Branky: Martinec 3, Žáček 2, Mach, Uhlíř

Hodnocení: OP Horní Bradlo

Tento víkend jsme se vydali na zápasy Okresního přeboru do Horního Bradla.

MFK - Tuněchody/ Stolany 6:4 (3:2)

Branky: Uhlíř 2, Mach, Martinec, Král, Žáček

Do prvního zápasu jsme po domluvě se soupeřem nastoupili 4 proti 4, protože domácí postavili oproti normálu velmi malé hřiště. Kluci byli nabádáni, aby si hlavně přenesli do zápasu věci, které jsme dělali v týdnu na tréninku (přihrávky do běhu a jejich razantnost, odpoutání se od hráče, náběh do volného prostoru). V zápasu jsme si vytvořili dobré šance, právě po kolmých přihrávkách. Kluci se snažili chodit protihráčům důrazně do těla, to nám pomáhalo získat převahu na hřišti. Bohužel za příznivého stavu jsme ztratili koncentraci a soupeř nás skoro dotáhl. Protihráči skórovali hlavně po našich chybách, které jsme si po zápase vyříkali. Určitě poučení je hrát koncentrovaně a vždycky od začátku do konce každého zapasu a za jakéhokoliv stavu!

MFK - Horní Bradlo/ Rváčov 7:3 (4:2)

Branky: Martinec 3, Žáček 2, Mach, Uhlíř

Druhý zápas jsme nastoupili již normálně 5 proti 5. Náš soupeř měl jasnou a jednoduchou taktiku, nakopávat míč od brankáře dopředu a dát gól. Zpočátku jsme s tím měli menší problémy, ale postupem času si s tím kluci dokázali poradit a pomohl nám s tím i náš brankář. My jsme chtěli hrát po zemi a dostávat se do zakončení po kolmých přihrávkách do běhu, to se nám i kvůli velice zhuštěnému prostoru moc nedařilo. Kluky, ale musím jednoznačně pochválit za týmovost, jelikož se snažili místo střel z ostrého úhlu nahrávat před branku soupeře svému spoluhráči, který měl už jen jednoduchou práci. Z těchto akcí se nám podařilo dát nejméně tři góly a pár dalších bohužel v brance neskončilo. Dále je také potřeba říci, že kluci konečně začali dohrávat všechny akce na 100 % a díky tomu jsme vsítili další góly, ale je jasné, že potřeba je dohrávat situace i před naší brankou, což se nám občas nepodařilo. Během zápasu se nám stávalo, že se kluci při našem autovém vhazování nebo rohovém kopu často sběhli na jedno místo. Dost nás také trápila aktivita spoluhráčů bez míče při autech a rohových kopech. Kluky chci určitě za výkony pochválit, zvlášť za některé pěkné fotbalové akce.

Aktuality

  • Čáp přestupuje do Chrudimi

    10. 2. 2021, 22:02
    Záložník Roman Čáp uspěl na zkoušce a od dnešního dne je oficiálně hráčem MFK Chrudim, když přestoupil z Chlumce nad Cidlinou. V našem klubu podepsala staronová posila, která zde částečně působila již při prvních dvou druholigových sezonách, smlouvu na dva roky!
  • Příprava s Ústím nad Orlicí zrušena

    19. 1. 2021, 10:59
    Přípravný zápas na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí se neuskuteční. Vzhledem k epidemiologickým podmínkách by soupeř musel podstoupit povinné testování, což se mu před nejistým startem soutěže nevyplatí.