Hodnocení trenéra Patrika Páslera:

V neděli jsme zajeli k MU do Trutnova. Tentokráte se hrálo na hlavním hřišti. Ne jako vždy na vedlejším. Bohužel hřiště bylo poznamenáno zápasem přípravek a i my, leč jsme přijeli včas, jsme neměli dostatek času na přípravu a to ovlivnilo celý zápas. Samozřejmě, že někteří hráči to vzali jako perfektní výlet a ne cestu k MU za vítězstvím. Zápas se pro nás začal vyvíjet velmi dobře, ale po vstřelené brance jsme začali pálit jednu šanci za druhou a to i do odkryté branky. Tím jsme urazili fotbalového boha a to se nám vymstilo. Soupeř ke konci třetiny vyrovnal. V polovině zápasu dostal soupeř možnost kopat penaltu, která za nás byla kus před vápnem, ale na to se nebudeme vymlouvat. Leč bylo evidentní, že tlak domácích na rozhodčího, byl enormně velký. (Je ale super, že i kluci z dorostu mají chuť pískat, jen by do zápasu měli jít se svou hlavou a ne s tím, co jim kdo říká). To evidentně na kluky mělo velmi velký vliv a v druhé třetině si vypili hořký kalich až do dna. Kdy po individuálních chybách obrany a gólmana, to bylo o dva góly. Prostě platí pravidlo, nedáš - dostaneš. Ve třetí třetině jsme na soupeře vlétli a dvěma góly vyrovnali, ale opět nás srazili dvě individuální chyby, které nás stáli vítězství. I když jsme snížili, tak výsledek zápasu byl 6:5 pro soupeře.

Chyběla nám větší koncentrovanost v zápase, někteří si přijeli jen na výlet, a bohužel nevyužití jasných gólových příležitostí (cca 21 střel, opět jsme soupeře přestříleli) nás stálo lepší výsledek. Síla v týmu je, ale ne každý ji dokáže správně využít.

9. kolo, 1. 10. 2023 v 12:00, Trutnov / tráva