Ohlasy k utkání

Hodnocení trenéra Patrika Páslera:
"Sobotní utkání s pražskou ČAFC jsme začali velmi dobře. Kluci plnili hned od začátku pokyny, které jsme si řekli před zápasem. A to, že budeme vyvíjet na soupeře tlak a napadat jeho rozehrávku hned od brankáře. Dvěma rychlými góly v prvních pěti minutách jsme se uklidnili a dobrým pohybem, kombinací a střelbou jsme zvládli první třetinu poměrem 5:0. V takto nastoleném trendu jsme pokračovali i druhou třetinu a zvýšili naše vedení na 12:1. Ke třetí třetině jsme zřejmě pod dojmem hladkého vítězství přistoupili velmi vlažně, bez pohybu a špatnou rozehrávkou jsme se sami dostávali pod tlak, čehož soupeř využil a poslední třetinu jsme prohráli 2:3. Celkově však zápas hodnotíme pozitivně. Závěrem je třeba říci, že je potřeba zlepšit soustředění na výkon celých 90 minut a zachovat chladnou hlavu při zakončení, protože výsledek mohl být klidně i s vyšším rozdílem."

14. kolo, 4. 11. 2023 v 16:00, Chrudim
14:4
MFK Chrudim – ČAFC Praha

Statistiky zápasu

Branky: 2‘ Drotár, 4‘ Hovorka, 21‘ Hromek, 28‘ Hovorka, 29‘ Drotár, 36‘ Mádlo, 37‘ Mádlo, 40‘ Hovorka, 48‘ Hromek, 49‘ Petrák, 53‘ Hovorka, 65‘ Ulrich, 69‘ Mach, 75‘ Hovorka